AKTUALITY

Díky finanční podpoře Města Roudnice nad Labem se bude i letos konat další, již V. ročník Dětského divadelního festivalu a to ve dnech 21. - 23. 9. 2018, tentokrát v prostorách Zámku Roudnice. Vzhledem k probíhající rekonstrukci KD Říp, bylo nutno vyhledat pro tento ročník nové prostory, což se podařilo, opět díky vstřícnosti Města Roudnice n....

I dnes, druhý den festivalu, pro vás naši mladí žurnalisté připravili souhrn toho nejzajímavějšího z celého dne. Podívejte se, co o dílnách řekli jejich účastníci a jak se divákům líbila dnešní představení.

Každý den pro vás naši mladí žurnalisté shrnují to nejlepší, co se na festivalu za daný den událo: zprávy ze zákulisí, rozhovory, perličky z tvůrčích dílen a to nejlepší z programu. Představujeme vám páteční zpravodaj!

Dnes odpoledne jsme zahájili 4. ročník Dětského divadelního festivalu. Plný sál duněl smíchem a dětskou radostí! Pohádka Zimní příhody včelích medvídků v podání divadla KRAPET opět nezklamala. Vtipné dialogy, krásná scéna, interakce s dětmi a čmeláci Čmelda s Brumdou. To zaručilo, že se bavili nejen děti, ale i dospělí.

Máme pro vás připravený kompletní program festivalu. Zapište si do kalendářů časy jednotlivých představení a těšte se na spoustu divadelních zážitků. Nabídneme vám profesionální soubory, krásnou scénografii, milé příběhy a spoustu srandy a zábavy.

Rádi bychom vás pozvali na již IV. ročník Dětského divadelního festivalu v Roudnici nad Labem. Letos jsme pro festival vybrali nový, podzimní termín. Těšit se můžete na první školní víkend, 8. - 10. září 2017. Věříme, že i v čase poprázdninovém děti ocení kulturní a tvůrčí zážitky, které jim zpestří návrat do školních lavic.